انتشار چهار کتاب جدید از معصومه انصاریان

0
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مجموعه‌ی چهار جلدی داستان‌های زندگی دوستت دارم از معصومه انصاریان در انتشارات علمی و فرهنگی منتشر شد. داستان‌های «دارودسته‌ی خرگوش جهنمی» و «درخشان‌ترین خنده‌ی دنیا» و «فامیل دور سگ و گربه» و «پدربزرگ هم روزی جوان بود» نوشته‌ی جین ویلیس با  تصویرگری تونی راس و ترجمه‌ی معصومه انصاریان منتشر شد. 

دار و دسته‌ی خرگوش‌های جهنمی

وقتی این کتاب را می‌خوانید با خودتان فکر می‌کنید تا حالا هیچ خرگوشی به بدی خرگوش بد گنده نبوده. آن‌طور که از نامه‌اش پیداست او همه‌ی کارهای بد و ممنوع را انجام می‌دهد. اما آخر کتاب متوجه می‌شوید همیشه ماجرا آن‌طور که به نظر می‎‌رسد نیست. کتاب دارودسته‌ی خرگوش‌های جهنی علاوه بر این‌که کتابی قوی با طنزی فوق‎العاده است، یادآور اهمیت نامه و یادداشت‌هایی است که برای همدیگر می‌نویسیم. هر چند ممکن است این کتاب برای بچه‌های کم‌سن مناسب نباشد، برای بچه‌مدرسه‌ای‌ها نکته‌ی مهمی دارد: «همیشه نباید چیزی را که می‌خوانی، باور کنی.»

درخشانترین خنده‎ی دنیا

گاو غمگین از آن‌هاست که همیشه اخم‌هایشان تو هم است و آه می‌کشند. از آن‏ها که هیچی خوشحالشان نمی‏کند حتی مهمانی تولد یا عید سال نو. بره‎ی شاد و سرزنده سعی می‎کند گاو غمگین را سر ذوق بیاورد و حالش را خوب کند. اما موفق نمی‎‌شود، ناامید می‎شود و فکر می‎‏کند حتماً دنیا جای غمگینی است. بره توی یک چاله‎ی گلی می‎نشیند و شروع می‎کند به غصه خوردن. اما گاو غمگین دلش برای صورت شاد بره تنگ می‎شود. کتاب درخشان‎ترین خنده‎ی دنیا داستان لطیفی درباره‎ی دوستی و یک‌دلی دارد. کتابی درباره‏ی دوست داشتن زندگی و همه‎ی چیزهای زیبای آن.

فامیل دور سگ و گربه

فامیل دور سگ و گربه، داستان جذاب سگ تنبل و گربه‎ی تن‌پروری است که از بس خوردند و خوابیدند خانه‌شان برایشان کوچک شده. داستانی هشدار دهنده و طنز درباره‎ی چاقی، تنبلی و بی‎تحرکی با پیامی پنهان و زیرکانه درباره‎ی این‌‌که هر وقت از کاناپه بیایی پایین، می‎توانی مثل فامیل دور سگ و گربه زبر و زرنگ و سالم باشی.

پدربزرگ هم روزی جوان بود!

توله‎سگ‎ها دوست ندارند به دیدن پدربزرگشان بروند، فکر می‎کنند او پیر و خسته‌کننده است و دائم درباره‎ی چیزهای قدیمی صحبت می‏کند. توله‎سگ‏ها دوست دارند جنب‎وجوش داشته باشند و با چیزهای جدید آشنا بشوند، اما پدربزرگ بازی‎های آن‌ها را بلد نیست. بالاخره پدربزرگ چیزهای شگفت‎انگیز و جالبی رو می‎کند، آن‌قدر که توله‎سگ‎ها دیگر دلشان نمی‎خواهد از پیش پدربزرگ بروند. کتاب مناسبی برای با هم خواندن پدربزرگ‎‌ها و نوه‎ها، کتابی درباره‎ی اهمیت داستان‌های خانوادگی، درباره‎ی بازی‎ها و خاطرات شگفت‎انگیز پدربزرگ‎ها و مادربزرگ‎ها برای نوه‎هایشان. شوخ‎طبعی زبان و تصاویر کتاب لذت خواندن آن را بیشتر هم می‎کند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
به اشتراک بگذارید

یک دیدگاه بنویسید