هیئت‌مدیره‌‌‌ جدید انجمن نویسندگان انتخاب شدند

0

هیئت‌مدیره‌‌‌ جدید انجمن نویسندگان انتخاب شدند

اعضای انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، هیئت مدیره‌‌‌ و بازرسان دوره‌ی جدید انجمن را برگزیدند.
مهدی حجوانی، سولماز خواجه‌وند ، عباس جهانگیریان، مرجان فولادوند، افسون امینی، سیدعلی کاشفی‌خوانساری و محمدرضا مرزوقی به‌عنوان اعضای اصلی و معصومه انصاریان، شهلا انتظاریان و زهره مسکنی به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره‌‌‌ برای دو سال انتخاب شدند.
با رآی اکثریت شرکت کنندگان در مجمع عمومی، جعفر توزنده‌جانی، حمیدرضا شاه‌آبادی و مناف یحیی‌پور به مدت یک سال بازرس اصلی و پروین پناهی و شیدا رنجبر بازرس علی‌البدل انجمن شدند.
در بیست‌وپنجمین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان که بعدازظهر پنج‌شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ به‌طور حضوری و مجازی برگزار شد، شرکت‌کنندگان ضمن بررسی گزارش فعالیت یک ساله‌ی انجمن، تراز مالی سال ۱۴۰۰ را تصویب کردند.
سپس سولماز خواجه‌وند، خزانه‌دار انجمن ضمن ارائه‌ی گزارشی از وضعیت و مشکلات مالی انجمن، بودجه‌ی پیشنهادی هیئت مدیره‌‌‌ برای سال ۱۴۰۱ را ارائه کرد و حاضران به بحث و تبادل نظر در این زمینه پرداخت و پیشنهادهایی برای کاهش مشکلات مالی انجمن ارائه کردند و در نهایت بودجه‌ی پیشنهادی به تصویب رسید.
جمعی از اعضای حاضر به منظور کمک به کاهش مشکلات مالی انجمن، پیشنهاد افزایش مبلغ حق عضویت را ارائه دادند که مبلغ حق عضویت سالانه‌ی انجمن ۲۰۰ هزار تومان تعیین شد.
محمود برآبادی نایب رئیس هیئت مدیره‌ی انجمن، با کمک مجید راستی (نایب رئیس)، محمد قصاع و لیلا دارابی (ناظران مجمع عمومی) و فرزانه رحمانی (منشی مجمع عمومی)، بیست‌وپنجمین مجمع عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان را از ساعت ۱۶ تا ۲۰/۳۰ اداره کردند.

به اشتراک بگذارید

یک دیدگاه بنویسید